אודותינו

החוויה מתחילה פה!

 

חברת דלתא אתגרים פועלת משנת 2003 ומובילה בתחום החוויה והאטרקציות.

חברתנו מפעילה מגוון רחב של פעילויות ברחבי הארץ, בדגש על מתקנים ייחודיים לפי בקשת הלקוח, המהווים חוויה יוצאת דופן לאלפי משתתפים.

עם השנים צברנו ניסיון וידע, ובשילוב עם אהבתנו לתחום האתגרי ולשטח, נוכל לפתח וליצור עמכם חוויות וזכרונת ייחודיים ובלתי נשכחים.

והכל בשירות אדיב ונעים , אווירה חמה וביתית ומעל הכל בטיחות ברמה בינלאומית. 

 

 

החזון שלנו

 

ליצור ולפתח חוויה שונה וייחודית התואמת את צרכי הלקוח, תוך הטמעת ערכי החברה.

מתן יחס אישי, פתרונות שוברי שגרה, אדיבות וסיפוק רצון הלקוח תוך יצירת חוויה בלתי נשכחת. 

אופציות לחוויות מרגשות

בעולם שבו הכל כבר הומצא דלתא אתגרים מציעה מיזמים שיווקים מקוריים, עוצמתיים ויוצאי דופן אשר ירגשו וידהימו את קהל לקוחותיכם ויבליטו את עוצמת החוויה המוצעת על ידיכם.

אנו עובדים עם הציוד הטוב והאיכותי ביותר תוך שמירה על רמת הבטיחות הגבוהה ביותר.

פתרונות שוברי שגרה

 

לכל אדם, מוסד או ארגון קיים הרצון להתחדש, להתנסות ולחוות חוויה יוצאת דופן. אנו פותחים בפניכם עולם ייחודי מאתגר ושונה מהרגיל בו גם השמים אינם הגבול... נציע לכם רעיונות שונים ומגוונים ובכך ניצור עבורכם חוויה בלתי נשכחת שטרם טעמתם כמותה.

 

נופש פעיל וחוויה

  

הטבע כמקום לא פורמאלי משרה אווירה תומכת, מעודדת ומשחררת המאפשרת העברת וקליטת מסרים באופן יעיל, חווייתי ומהנה. פעילויות אתגר ואקסטרים בשטח מעצימות את כוחו של הטבע, מחברות את המשתתפים לחוויה ומשאירות זכרונות טובים לטווח הארוך.   

 

פעילויות קונספט

 

שילוב של יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא 
הימים משלבים יצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסא ופעילות שונה מהרגיל שעובדי החברה טרם התנסו בה. פעילויות אלו נבנו תוך מחשבה על ארגונים וחברות תוך יצירת אתגר שונה וייחודי ועל מנת להעניק להם חוויה קונספטואלית.
.

פעילויות קד"מ 

פעילויות אשר נבנו במחשבה על ארגונים וחברות, תוך יצירת אתגר שונה וייחודי ועל מנת להעניק להם חוויה קונספטואלית יוצאת דופן לשם העצמת המותג ו קידום ומכירות.  

 

לקוחתינו

אנו מספקים שרותים לגופים קהילתיים, ציבוריים ומסחריים לצד לקוחות פרטיים. לקוחותינו פרוסים בכל רחבי הארץ, להם הפקנו אירועים פרטיים ואירועים לקהל רחב בכל גודל ובכל היקף.

 

בין לקוחותינו תוכלו למצוא...